۱۳۹۹/۰۴/۱۷

مسئول گروه برنامه‌ریزی‌های کلان دبیرخانه شورای عالی به تشریح فرایند بررسی و تصویب رشته‌های تخصصی حوزه علمیه خراسان پرداخت.

حجت‌الاسلام بوژمهرانی مسئول گروه برنامه ریزی های کلان دبیرخانه شورای عالی حوزه علمیه خراسان در گفت وگو با خبرنگار این دبیرخانه به تشریح فرایند بررسی و تصویب رشته‌های تخصصی حوزه علمیه خراسان پرداخت؛
بنا بر گزارش ایشان پیشنهادهایی که برای تاسیس رشته‌های تخصصی به دبیرخانه ارائه می‌شود ابتدا در کارگروه رشته‌های تخصصی کمیسیون آموزش بررسی شده و در صورت تایید کارگروه به کمیسیون تخصصی آموزش شورای عالی حوزه علمیه خراسان ارسال می‌شود. در صورتی که کارگروه طرح را نیازمند به اصلاح و تکمیل تشخیص دهد به متقاضی بازگردانده می‌شود.
دور دوم بررسی در کمیسیون انجام می‌شود و درصورتی که طرح تایید شود، برای تصویب به شورای عالی ارائه می‌شود، ولی اگر طرح از نظر کمیسیون نیاز به اصلاح داشته باشد به کارگروه ارجاع می‌شود.
در صورتی که طرح توسط شورای عالی رد شود، بایگانی می‌شود. اما تصویب طرح در شورا به دو صورت است. درصورتی که نیاز به اصلاح داشته باشد به کمیسیون برگشت داده می‌شود و در صورتی که بدون قید و شرط تصویب شود به عنوان رشته تخصصی توسط دبیر شورای عالی به مدیر حوزه ابلاغ می‌شود.

به اشتراک بگذارید:
  • بازدید:
  • 0
  • 0
ثبت دیدگاه
هیچ دیدگاهی برای این پست قابل نمایش نمی باشد.
ارتباط مستقیم با مسئولان
تلفن ثابت:
051-32008497
051-32008118
کد پستی:
9154656386
رایانامه:
shora@mailkh.com
ساعت کاری:
شنبه الی چهارشنبه:

ساعت 7:30 - 14

روزهای پنجشنبه:

ساعت 7:30 - 13

آدرس:
مشهد مقدس،خیابان طبرسی،بلوار شارستان،خیابان شهید شوشتری 7،جنب بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای عالی حوزه علمیه خراسان می باشد، استفاده از مطالب وب سایت با ذکر منبع بلامانع است. 1396 ©