سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
۱۴۰۱/۰۹/۰۸
www.shorakh.com
دومیــــن حــــــوزه علمیـــــــه جهـــــــان تشیـــٌــــع
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
با حضور در شهرستان قوچان:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی با خانواده شهید و جانباز اغتشاشات قوچان دیدار کرد

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان با حضور در منزل شهید مسلم جاوید مهر و جانباز حسن شکفته ضمن ابراز مراتب تسلیت و دلجویی از خانواده ایشان، بر ضرورت پیگیری و برخورد قاطع با مسببان این جنایت و حادثه تلخ تأکید کرد.  

به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد مروی طی سفر خود به شهرستان قوچان در منزل شهید امنیت مسلم جاوید مهر و جانباز امنیت حسن شکفته حضور یافت و ضمن دلجویی با خانواده آن‌ها دیدار و گفتگو کرد.

تولیت آستان قدس رضوی در این دیدارها ضمن ابراز تأسف از وقوع این حوادث تلخ، اظهار کرد: این وقایع نشان از شقاوت دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران دارد که این‌گونه بی‌رحمانه به نیروهای انتظامی و حافظان امنیت مردم حمله می‌کنند، این حوادث گواهی بر این است که دشمنان انقلاب اگر قدرت پیدا کنند چه جنایاتی را مرتکب خواهند شد.

وی ابراز کرد: نمی‎توان نام معترض را بر کسانی گذاشت که ارتشی و موکب دار را به شهادت می‌رسانند و نیروی انتظامی را این‌گونه موردحمله قرار می‌دهد، این افراد دشمن امنیت مردم هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی به جایگاه رفیع شهید و اهمیت امنیت جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: در اعتراضات اخیر برخی جوانان فریب‌خورده در میان اغتشاشگران حضور داشتند اما صرف نظر از آنان باید با افرادی که در این اغتشاشات مرتکب جنایت شده‌اند سریع و قاطع برخورد کرد.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به واقعه تلخ شهادت شهید مسلم جاوید مهر، عنوان کرد: این شهید بزرگوار درحالی‌که مأموریت نداشته و با لباس شخصی بوده است با مشاهده اغتشاشات، باانگیزه انسانی و دینی، غیرتمندانه درصحنه دفاع از امنیت مردم حضور می‌یابد و جان خود را در راه حفظ امنیت کشور نثار می‎کند که بی‌تردید بهشت از آن اوست.


ثبت دیدگاه
هیچ دیدگاهی برای این پست قابل نمایش نمی باشد.